דיני עבודה - ייצוג מעסיקים

עורך דין דיני עבודה

  • הוזמנת לחקירה במשרד הכלכלה? העובדים שלך מבקשים להתאגד?
  • מעוניין להיערך כמו שצריך לשינויים התכופים בחוקי העבודה?
  • מחפש עורך דין מנוסה המתמחה בייצוג מעסיקים ועובדים?

עו"ד משה כאהן – משרד המתמחה בתחום דיני עבודה וייצוג מעסיקים למעלה מ-20 שנה. ייצוג מעסיקים, חברות, הנהלות ועובדי מפתח בהכנת הסכמי העסקה ובהסכמים נוספים הקשורים לתחום יחסי העבודה, כולל: הסכמי עבודה, פיטורי עובדים, הפרשות לפנסיה, זכויות עובדי קבלן, זכויות נשים בהריון ובטיפולי פוריות.

חשיבות ההקפדה על חוקי העבודה

תחום יחסי העבודה בישראל עבר טלטלה עזה במהלך השנים האחרונות. חקיקה רחבת היקף שנועדה לשפר את מעמד העובדים וזכויותיהם, הביאה את המעסיקים להכרה שיש להקפיד על קיום חוקי העבודה ושאי שמירה על זכויות העובדים עלולה להסתיים לא רק בתביעה של העובד בבבית הדין לעבודה, אלא אף בהטלת עיצומים כספיים על המעסיק ובמקרים חמורים, אף בהגשת כתב אישום כנגדו.

כל מעסיק וכל עורך דין דיני עבודה, חייב להכיר בשינוי המהותי שעבר תחום דיני העבודה בשנים האחרונות.

>> כיצד מעסיק יכול להתכונן לביקורת או מבצעי אכיפה של משרד הכלכלה?
>> יחסי עבודה בעידן של רגולציה משתנה - מהם השינויים הקריטיים?

  צפה עכשיו האם מעסיק יכול לחייב עובד לאי תחרות?

  צפה עכשיו יחסי עבודה בישראל בעידן של רגולציה משתנה

 צפה עכשיו מהן החובות והזכויות של העובדים מהבית?

 ייעוץ שוטף למעסיקים

מחפש עורך דין לענייני עבודה? עורכי הדין ממשרד עו"ד משה כאהן מכירים את נבכי משפט העבודה בישראל ומייעצים באופן שוטף להנהלות של חברות, לסמנכ"לים ומנהלי כוח אדם, בתחום דיני עבודה.

בנוסף, יש לנו ניסיון רב שנים בכל הקשור לתחום ייצוג מעסיקים ועובדים בתביעות בבתי הדין לעבודה, במגוון התחומים הקשורים למשפט העבודה, לרבות בנושאים כגון: פיטורי עובדים, תביעות להפרת סודיות ואי תחרות פטורי נשים בהריון או בטיפולי פוריות וכן בתביעות להכרה של קבלנים או עובדי קבלן כ"עובדים".

אנו מייצגים את המעסיקים ומנהליהם בהליכים ובחקירות שבהם נוקט משרד הכלכלה בקשר להפרות חוקי העבודה ואם מוגש בסופו של דבר כתב אישום פלילי כנגד מעסיק, נייצגו גם בהליכים אלו.

>> מעסיקים - מה מומלץ לעשות כשמתחילה התארגנות עובדים? לחצו כאן
>> מה אסור למעסיק לשאול במהלך ראיון עבודה? לחצו כאן

העסקת עובדים בארץ ובחו"ל

משרד עורכי דין משה כאהן מייעץ באופן שוטף למעסיקים מקומיים וזרים בסבך הבעיות המשפטיות הכרוכות בהקמת משרדים בישראל, ובנוהלי גיוס העובדים וההעסקה בישראל. משרד עו"ד משה כאהן וגם מסייע לחברות ישראליות המעוניינות להעביר עובדים ישראליים לעבודה בחו"ל, בשיתוף פעולה עם עורכי דין דיני עבודה מקומיים בארצות היעד.

בשנים האחרונות, אנו עדים לתהליך של חקיקה חדשה ועניפה ביותר בתחום דיני עבודה. לצד ההגנה הראויה אשר מעניקים החוקים החדשים לאוכלוסיות העובדים החלשות, בולטת בחקיקה זו, מגמה של הטלת נטל גובר והולך על המעסיקים, ועל המשתמשים בשירותיהם של קבלני שירותים.

תהליך חקיקה זה הגיע לשיאו, בחקיקת החוק להגברת האכיפה של דיני העבודה התשע"ב – 2011.

מטרת החוק, להגברת האכיפה, היא להגביר ולייעל את אכיפתם של דיני עבודה ביחס לכלל המועסקים במשק; עובדים ישירים ועובדים באמצעות קבלן כאחד. החוק כולל חידושים מקיפים בתחום האחריות להפרת זכויות העובדים וחושף את כל המעסיקים במשק לאחריות משפטית, הן במישור האזרחי והן הפלילי; מעסיקים במגזר הפרטי והציבורי, קבלנים, מזמיני שירות ומנכ"לים.

החוק כולל כלים ואמצעי אכיפה וענישה מגוונים, כגון, עיצומים כספיים, התראות מנהליות אחריות אישית פלילית ועוד.

עורכי דין דיני עבודה - ייעוץ משפטי מקיף

מחפשים עורך דין דיני עבודה? כחלק מההיערכות הנובעת מחקיקת החוק להגברת האכיפה, עורכי דין ממשרדנו המתמחים בדיני עבודה, מבצעים בשיתוף פעולה עם המעסיקים החפצים בכך, בדיקות נאותות ביחס לקיום חוקי העבודה, במהלכה אנו נפגשים עם סמנכ"ל כוח אדם, מנהל/ת כוח אדם או נציגי המעסיקים האמונים על תחום כוח האדם בחברה. לאחר קבלת סקירה כללית לגבי תחום הפעילות, יחסי העבודה, וסוגי התפקידים והמשרות בחברה, מבצעים עורכי הדין ממשרדנו במשותף עם נציגי המעסיקים, בדיקות נאותות ביחס לעמידתם , בחוקי העבודה הרלבנטיים.

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם עורך דין דיני עבודה התקשרו ל - 03-6914775 או צרו קשר בדוא"ל - צור קשר

צפה עכשיו - מאמרים וסרטוני וידאו שלנו בתחום דיני עבודה שעשויים לעניין אותך:

מעסיקים - כך תנהגו בעת התארגנות עובדים מאמר

זכויות עובדת במהלך חופשת לידה מאמר

יחסי עובד- מעסיק - מספר מעסיקים מאמר

שאלות שאסור לשאול במהלך ראיון של מועמד לקבלת עבודה מאמר

הטלת חיוב אישי על בעלי חברה מעסיקה לחובות לעובדיה מאמר

פיצויי פיטורים - האם ישולמו בעת סיום יחסי עבודה בהסכמה? מאמר

חובת האמונים של העובד - נאמנות ותום לב מאמר

מעסיקים - מכורסת המנהל לספסל הנאשמים מאמר

משיכת עודפים שהצטברו בקופת הפיצויים לעובדים מאמר

ביקורת אכיפה בדיני עבודה - האם אתם מוכנים? מאמר

הכבדת הנטל על המעסיקים בישראל הרצאה בוידאו

סעיף אי תחרות בהסכם עבודה - האם ניתן לאכוף אותו? ראיון וידאו

עורך דין עבודה - זכויות פרילנסרים ועובדים מהבית ראיון וידאו

תחומי ההתמחות של המשרד הינם: משפט מסחרי, דיני חברות, , דיני עבודה, ליטיגציה / ייצוג בבתי משפט, רכישות ומיזוגים, תרופות ומוצרי מזון, דיני מקרקעין / נדל"ן, עסקים משפחתיים, מקצועות חופשיים, צוואה / ירושה / עזבון , חברות בצמיחה ("Start Up")